GÜNEY BÜRO WEB  :  Ofislerine Aşık İnsanlara


Mobilya seçimi ve yerleşimi
konusunda üçretsiz proje
yardımı alabilirsiniz

          devamı...


Mobilya seçimi ve yerleşimi
konusunda üçretsiz proje
yardımı alabilirsiniz

          devamı...

© Copyright buroweb- All rights reserved        Ana Sayfa     Bayi Girişi     Makaleler      İletişim     Site Haritası  Yasal  uyarı
Fetih Mah. Çamlıca Mobilyacılar Çarşısı Atatürk Bulvarı No : 42/A Libadiye / Ataşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
guneyburoweb@gmail.com

    KONULAR      

1-İdeal ofis yerleşimi ve püf noktaları
2-Bürosit Koltukları
3-Güney Buro Hakkında
4-Mobiyanın Tarihsel Gelişimi
5-Ofis Mobilyasında İlk Tercihler
6-İdeal Oturma,Efsane ve Gercekler
7-Ofisler için Feng Shui

   
     Binlerce çözüm.
      Şirketimiz web sitelerin
    keşfediniz ...

          devamı...

   
     Çalışma alanınızda.
      profesyonel bir
      kurulum için. ...

          devamı...


      Mobilya seçimi ve yerleşimi
      konusunda üçretsiz proje
      yardımı alabilirsiniz

          devamı...

guneyburo

          Ofisler için Feng Shui

   Feng Shui "rüzgar" ve Anlamı "su," doğal dünya ile uyum içinde yaşayan eski bir sanat. Canlı veya Feng Shui ilkelerinin farklı çalışma alanlarda aynı kalır rağmen. Aslında Feng Shui güçlü bir maneviyat köklü felsefesi ile yaşayan geleneksel bir sanat.
        Para sizin için maddi bir şey gibi görünebilir, ama yaşamın tüm yönlerini etkileyen birçok ruhsal ve enerjik yansımalara sahiptir. Para, rüzgar gibi geçerken her şeyi dokunarak hayatınızın ve dışarı akar. Bu rüzgar bir şifa ve güçlendirilmesi kuvveti değil, zarar, yıkıcı bir güç olduğundan emin olmak için çok önemlidir. Bu rüzgar en az bir esinti gibi, sürekli darbeler ve durgun, kötü hava (durgun mali sembolize) hiç sağlamak için eşit derecede önemlidir. Ofisler için Feng Shui, sadece uyumlu bir çalışma ortamı yaşamak için değil, aynı zamanda refah verim için ofis alanları nasıl yönetebilirsiniz söyler kılavuz çizgileri sağlar.
      İşyerinizi artırmak için kullanılabilir ofis Feng Shui uygulamaları test bir süre vardır. Aşağıdaki Feng Shui İpuçları Uygulama için ofis Feng Shui iş yapabilir ve değişiklikleri fark başlamak istiyorum.

Ofisler için Feng Shui ipuçları

Yığılmayı çıkarın

Ofisiniz organize ve verimli bir şekilde düzenlenmiş olmalıdır. Feng Shui göre yığılmayı negatif Chi (enerji) uyarır ve asgari düzeyde tutulmalıdır. Gereksiz malzeme ofisinizde ne yalan çıkarın. Günlük bazda karşı karşıya olduğu fiziksel karmaşasını ortadan kaldırabilmek, sizin dinç bir çalışma alanı, hafif, neşeli ve iyimser zihinsel, duygusal yükü ücretsiz ve hissediyorum.

Masa pozisyonu

Masanızda hakim konumda tutun. Hakim konumunu doğrudan kapı görüntüsü, pencereden dışarı hoş bir görünüm ve istikrar için arkanızda bir duvar güç bir konum anlamına gelir. Feng Shui ofis göre masa Bu pozisyon, maksimum kontrol sunuyor.

Masanızda şekli

Masanızda şekli ruh halinizi ve seviye işyerinde üretkenliği etkileyebilir. Yaratıcılık akışını teşvik yuvarlak hatlar, akıcı. Böbrek şeklinde masa, insan vücudunun doğal eğrileri ve iç uyum bir bilinçaltı hissi vermek için söylenir.

Bitkilerin yerleştirilmesi

İşinizi bitki yerleştirin ve doğal dünya ile bağlantıda kalmanıza yardımcı olur. Yeşil renk mahmuzları yaratıcılık ve yeni fikirler bu yana ofis yaratıcı eleman yardımcı olur. Feng Shui uygulamada bitkiler tutarak, herhangi bir enerji yoksun alanlarda ihmal diğer akıllıca köşelerinde pozitif Chi akışını yardımcı olur. Yeşil bitkiler, aynı zamanda toksinler azaltılması ve durgun hava dolaşan, bir filtreleme sistemi olarak hareket ederler.

Doğru ışık seçimi

En iyi ışık doğal gün ışığı, bu nedenle masanızda bir pencereye yakın hareket ama, göz yorgunluğu ve bitkinlik neden doğrudan pencere veya bir parlama döküm floresan ışıkları önünde masanızda asla. Bir parlama düşürmezler sıcak ışıkları ile floresan ışıkları değiştirerek çarpıcı bir ruh hali ve enerji artırabilir.

Feng Shui renkler kullanın

Feng Shui Renkler kullanım ofisinizde denge elde etmenize yardımcı olabilir. Farklı renkler, bazı renkler, insanlar topraklı ve güvenli hissetmenize yardımcı farklı özelliklere sahip. Blues, mor ya da kırmızılar ofisinizde zenginlik ve refah alanı geliştirmek gerekiyordu.

Office Feng Shui ve Bagua

Bir Bagua harita , ofisinizde bir "Feng Shui-dostu" bir ortamda yapmak için yardımcı olabilir. Bagua Feng Shui disiplin, refah ve yaratıcılığı teşvik etmek için söylenir alanlarda nesneler ya da ofisinizdeki mobilyaların yerleştirilmesi yerleştirerek size yardımcı olabilir. Bir kez ofisinizde çeşitli alanlarda ve Bagua harita 8 farklı guas arasındaki bağlantıları belirlemek, amaç daha güçlü bir anlamda geliştirmek ve size hayatta uygulamak istiyoruz değişiklikler hakkında odak başlar. Yin ve yang enerjileri arasında bir denge yaratmak için Feng Shui Elements yararlanabilirler.

Feng Shui göre ofisler için olabilir:

"kariyer" alanında çalışma masası ve bilgisayar o

o "bilgi" ve "kendini yetiştirme" alanlar Referans kitapları

o "zenginlik ve refah" kristal bir kase

o telefon sistemleri / yararlı insanlar için işaretli alana haberleşme sistemi resepsiyon olabilir.

kalıtsal bir iş varsa o aile alanında babası veya diğer yakınları bir resim var.

Feng Shui ve ev ofis

Yukarıda belirtilen ipuçları ev ofis için de uygulanabilir. Ama mümkün değilse en azından bir Feng Shui ofis, ev ofis değiştirmek için dikkat çekebilirsiniz.

Ev ofisi, yaratıcı ve rüya tetikleyen nesnelerin dolu Örneğin, bazıları kurtulmak ve daha mantıklı bir iş için sağ aşağı yardımcı olacak, iş odaklı unsurları tanıtmak.

Ya da ev ofis, ofis, bej veya beyaz perdeler olması diğer odalar gibi ise önemli ölçüde geliştirilmiş olabilir ve enerji canlandırdı ofisler için Feng Shui kılavuz çizgileri kullanarak. Zemin üzerinde uzun boylu kırmızı vazo ekleyerek ya da bir masa ya da pencere tepesinde basit bir şey, daha fazla Yin enerjiye sahip yardımcı olabilir. Favori boya bir baskı duvara asmak, kişiliksiz bir ofis alanı aniden kişiselleştirilmiş bir karakter ile aşılanmış olabilir. Özellikle hoş bir aroma kokulu mum ışığı bayat bir oda hemen freshened olacaktır.

Faturaları ödeyip ev ofis için sağlam bir kahve masası ekleme bir müsrifti için kullanılan bir kişi pratiklik teşvik etmektedir. Bunlar sadece bazı Feng Shui uygulamaları bir giriş. Denge ve uyumu artırmak için ofis veya ev ofis için Feng Shui tasarım fikirlerini bir numara olabilir.

Kendinizi daha iyi bilerek mutlu yaşam sırrı keşfet! Anlamlı bir hayat sürmek için derinlemesine Feng Shui bilgi ve pratik bir rehber almak için Feng Shui e-kitap okuyun.

Mike Z. Wang bir feng shui ile ilgili konularda uzman yazar ve seçkin bir feng shui danışmanı

İdeal ofis yerleşimi ve püf noktaları

Firmanızın imajını yansıtmak için doğru ofis mobilya almak son derece önemlidir .Çalışanlarınızın kendine özgüveni ,performansı için ofis mobilyası seçimini dikkatli yapmalıdır. ideal ofis mobilyası almak, ofis etkinliğini artıracak ve verimlilik oluşaçaktr. Aslında her ofisin bir amacı olduğunuda belirtmeliyiz. Verimlilik, ergonomiklik,uygun fiyat ,imaj,yönetsel kararların hızlı ve doğru alınmasını sağlayacak yapısalık, doğru ofis mobilya seçiminde göz önüne alınmalıdır.Ofis mobilyası seçiminde:

1- Öncelikle temel ihtiyaçlarınzı belirleyin.İihtiyaçlarınzın ayrıntılı bir listesini yapın. Mobilyaları düşünmeye başlamadan önce,listenizin ofis için gerekli tüm öğeleri içerdiğne emin olun .Bir bilgisayar, faks, yazıcı, telefon, dosya depolama, vb. Eğer bir grafik sanatçısı iseniz resminizin için bir bilgisayar için alan ve daha büyük bir masa ya da çalışma alanı gerekebilir. Bir danışman iseniz, ve hassas belgeleri korumak için dosya dolapları kilitleme için ek alan gerekebilir yada müşterileriniz ile bir araya gelecekayrı bir alan gerekebilir.Bunları önceden tesbit edip planlayın.

2- Bir şirket ortamında, Çalışma alanınız önceden belirlenmiş olsa bile , bu alanı en verimli sekilde kullanmak için nasıl en planlama yapın. Pencerelerin yeri, giriş ve duvar düşünün ve ona göre büro mobilyası alın .

3- Tarzınızı yansıtan mobilya seçin, geleneksel ya da modern mobilyamı arıyorsunuz? Çelik ve cam parçaları daha modern bir hava verirken Ahşap mobilya, daha geleneksel bir havası vardır. Bir geçiş ortamı için, bu malzemelerin bir arada düşünün. Bir profesyonel ofis masaları, depolama dolaplar, sandalyeler ve diğer önemli unsurları için ortak bir estetik seçim, tutarlı bir görünüm oluşturun.

4-İmaj ve prestij sebebiyle dağınık masa başında çalışmak için zordur Çalışma alanlarınızın yeterince büyük olmasına dikkat edin . Çalışanların öz saygılarını ve iş verimlerini etkileyen, etkenlerden biri iş yapmak için yeterli çalışma alanının olduğunu unutmayın.

5-Harika bir çalışma ofis oluşturan diğer unsurların .depolama çekmece ve dolapları her şey derli toplu ve düzenli tutmak için. Mobil dosya dolapları esneklik yanı sıra ek çalışma alanı sağlar. Bir kilitli dosya dolabı dosyalarınızı güvenli tutmak için gerekli olabilir. Yer darlığının ise, dikey boşluk yararlanmak ofisinize raflar eklemeyi düşünün

6- büro masası - bu, büro mobilyaları konusunda ve özellikle en merkezi bileşeni birçok seçenek vardır. sizin çalışması için sadece bir yer olarak görünse de, kaliteli ofis mobilyaları, teknoloji ile entegre olmalıdır. Aklınızdaki elektronik bileşenler tutun. Bilgisayarınızı ve yazıcınızı ötesinde, cep telefonu, video kamera ya da müzik çalar ,hepsini planlayın .Masa görünümü ve kalitesi ne yüksek olsada çirkin kablolar hep olumsuz etki yapar.

7- Gerektiğinde ortak çalışmalar için çoklu çalışma masalarını düşünün.

       MOBİLYANIN TARİHSEL GELİŞİMİ

      Elektronik aletlerin ,özellikle bilgisayar ve ofis ürünlerinin çoğalması ile bilgisayar masaları ve onlara uygun buro mobilyaları üretilmeye başlandı.Bu durum çalışanlar için uzun süre masa başında olmak demektir. Artık masalar ve aynı şekilde oturmak için kullanılan buro koltukları ve kanepelerde ayrı bir özenle seçilebilir hale gelmişti.
    İthalat ve ihracat yapmaya başlayan firmalar tasarımlarınıda geliştirmeye başladı. Dolayısıyla buro mobilyaları, ofis koltuk ve kanepeleri , makam masaları, büro takımları , ofis dolapları hem fonksiyonel hem de estetik vede modüler olmaya başlamıştı. Ofis mobilyaları çalşanlar üzerinde sinerji ve performansı ve işe sarfedilen motivasyonu etkilediği ofis çalışanlarının başarılarını etkilediği gerçeği görüldü. Bu durum buro mobilyası seçimini yaparken yeni kriterler aramamıza neden oldu.
      Çalışan saysının artması performans ve başarının yükseltilmesi iyi tasarlanmışburo mobilyası seçmekten gecmektedir.Ofis odalarının kapalı küçük ve dar ve sıkıcı alanlar yerine geniş ferah aktif ve canlı renklerle çalışanların psikolojisi de düşünülerek yeniden yorumlanmaya başladı çoklu çalışma grupları, metal ayaklı, ofis masaları, minimal çizgiler, yumuşak hatlar, bölücü paneller, canlı ve açık renkler eski anlayışın yerini almaya başladı. Mekanların iyi tasarlanmş ferah aydınlık olması,çalışanların performansı ve verimliliği doğrudan etkilemektedir.
    İkibinli yıllarda buro mobilyası sektörü Türkiye de büyük atılım yapan sektörler arasında geldi. Özellikle projelerde mimari isteklerin artması , özel tasarımlar ve projelere cevap veren üretime ihtiyaç oldu.Buro mobilyası ürünlerinde fabrika tarzı üretime geçildi ve yeni ham maddelerden üretim yapılmaya başlandı.Ofis mobilyası üretimi yapan firmamız ileri teknoloji makinalar kullanarak Ofis mobilyası fiyatlarında İstikar ve uygunluk sagladı. Bunun dışında konusunda uzmanlaşmış elemanları tasarım ve dekorasyon konusunda uzmanlaşmış mimar kadroları ile büyük projelere gerçekleştirdik.

Bürosit Koltuklar

Ergonomik Ofis Koltuğu istediğimizde bürosit markalı ürünler ön plana çıkmaktadır.Bürosit markalı ürünler ekipman tasarımı uygulamaları, bilimsel verilerle , verimliliği en üst düzeye çıkartarak ,operatör yorgunluğu ve rahatsızlığı en aza indirmek için tasarlanmış ürünlerdir " Bürosit ürünleri sizi için kullanımı zevkli ve konforlu ve yıllarca hizmet vererek gerçekten mükemmel bir sandalye olaçaktır. Bürosit koltukları aşağıdaki özelliklere sahiptir. * Gaz kaldırma sistemli ile boyunuza uygun yüksekliği ayarlanabilir koltuk, * Koltuk derinlik ayarı ile bacak mesafesine uygun uzunluk. * ayarlanabilir sırt ,Yüksekliği ayarlanabilen kollar * Koltuk gerginlik ayarı Yukarıdaki özellikler aradığınızda karşınıza cıkaçak marka bürosit olacaktır.

 ülke genelinde mobilya mağazalarında mevcut birçok ergonomik ofis koltukları vardır. Bu ürünleri satın almak kolay olduğu görülse de,
oldukça zor ve karmaşık bir istekler cevap vermek durumundadır. Her potansiyel kullanıcı kendi özel ihtiyaçları için mükemmel
bir ofis koltuğu satın almadan önce ihtiyaç duyduğu bir şeyler vardır.İşte Bürosit koltukları mükemmeli ve ihtiyaç duyulanı bir araya getiren
ürünlerdir.
bürosit koltukları öncelikli konforu koltuk yüksekliği ayarına sahip olmasıdır. böylelikle ideal duruş yardımcı olunur.
Bürosit koltuk ve sandalyeleri lomber destekli bir yapıya sahiptir.bu ayar ilealt sırtiçe doğru destek sağlar.
Derinlik ve genişlik Seat - yeterli destek ve konfor, koltuk derinliği için otururken dizlerinizin koltuğun ön kenarı 2-4 inç yaklaşık
bir mesafede iken, sen arkalık destek elde edebilirler böyle olmalıdır. Arkalık - Genişlik 19 inç ile 12 inç olmalıdır. Stres aittir geri yastıklı sırtını eğme tarafından azaltılabilir. Kol dinlendiği - Bu özellikler de ayarlanabilir olmalıdır. Omuzlarınız gevşek tutulur iken Kolların dinlenmek gerekir.Koltuk Malzeme - Dolgu yorgun  insan için yeterli dinlenme konforu sağlayacak şekilde etkili olmalıdır.

Eğer ofisinizde görünüm ve işlevsellik tamamlamak için gereken temel mobilya yoksa Bu profesyonellik ve stil görüşü almanız gerekir . Müşteriler kesinlikle büyük bir zevk ve stil sahibi olduğunuza kanaat getirmelidir . .Bu onlara hakınızda farklı bakışlar sağlayacaktır.olacaktır Ayrıca iyi yardım fonksiyonu için rahat mobilyalar gerekir. İyi ofis mobilyaları iş yerindeki performansı artıracaktır. Aşağıdaki ofis mobilyaları satın almadan önce göz önünde şeyler şunlardır: ofis alanı boyutları ofis veya hücre kullanımı yapacak kişi sayısı işin doğası yapılabilir, örneğin kağıt iş ya da bilgisayar iş depolama mobilya türlü gerekli bu alanda ihtiyacınız olan cihazların alanda saklanır ve öğeleri müşterileri alacaksınız ofisleri farklı ve daha gösterişli mobilya gerekir.Yukarıdaki cevap olması, şimdi size ihtiyacınız olan ofis mobilyaları seçimi ve satın alma devam edebilirsiniz.Temel bir ofis mobilyaları büro masası, sandalye, dosya dolapları, kitaplık, toplantı masası ve banko . Diğer mobilya satın alabilirsiniz, ancak söz konusu olanlar için en önemli olan.Ofis Masası, Çalışma Masası Bu ofiste en önemli mobilya olarak kabul edilir. Bu, tüm iş yapmak ve hatta sık sık düzgün çalışması için gereken malzemeleri depolamak. Bunu desteklemek için yeterince sağlam olması gerekir, böylece bilgisayarınızı budur. , Ataç, kalem, zımba telleri, bloknot, ve daha birçok koyun, kağıt yığını olabilir çekmece gibi birçok depolama alanları içeren bir tablo olması gerekir. Klavye yerleştirebilirsiniz sürgülü kurulu varsa bunu bilgisayarınızı koyacağız, daha uygun olurdu. Bilgisayarı kullanarak bir sabit zaman var olmayacak şekilde kaydırarak kurulu elinizle tesviye edilmelidir. Ofisinizde müşterilerin karşılamak için ihtiyacı varsa, L şeklinde bir ofis masa daha iyi olacak. Çalışmaları, kağıt işleri ve bilgisayarlar üzerinde duruldu, bu da iyi bir seçimdir. Ofis Koltukları Oturma Fikstür Ofis koltuğu , sırt ağrılarını önlemeli ve konfor sağlamalıdır. Yatmak ve dinlenmek için etkinleştirmek için geriye doğru bükülmüş bir arkalık ile tamamlanmış olmalıdır. Ayrıca kol dayama ve daha rahat yapmak için bir ayak desteği olmalıdır. Bu tür sandalyenin ergonomik olarak sınıflandırılan ofis işleri için mükemmel. Jantlar ve yana yatma özelliği ile ofis koltukları için tercih edilir. Yükseklikleri farklı tablolar uygun yüksekliği ayarlanabilir eğer daha uygun olacaktır. Ayrıca, müşterileriniz için her iki tarafta ofis masa sandalye sağlamanız gerekir.

Kitaplık ve ofis Dolapları

Ofisinizde organize tutmak için bu depolama mobilya gerekir. Kitap türüne göre düzenleyin. Ayrıca, dergi, gazete, ve dergiler için bir raf var ve bir köşeye koyun. ofis dolapları, kendi türünün göre belgeler tutmaya yardımcı olacaktır. Bunları kolayca bulmanıza yardımcı dosyaları ve çekmeceleri etiketleyin. Yazıcı Standı veya Tablo Yazıcı için ayrı bir tablo olması gerekir. Bir yerden bir yere taşınmış olabilir bu yüzden tekerlekleri varsa yararlı olacaktır. Sık sık kullanmak zorunda olacak bir köşesinde veya ofis masa yakın yerleştirin. Çekmeceler ve kapılar varsa, aynı zamanda depolama mobilya olarak yararlanabilirler. Odasında yığılmayı önlemek için yedek mürekkep, kağıt ve diğer belgeleri koyabilirsiniz.

       İDEAL OTURMA ,
                    EFSANELER ve GERÇEKLER

       Her zaman bir sırt ağrısı ile berabermi çalışıyorsunuz ? Yada yorgun vücut parçaları ile beraber uyuşma ve kaslarında hassasiyet hissediyorsunuz?
Bunun nedeni oturma pozizyonunuz olabilir.
    Eğer dik oturmanın ağrılarınızı hafifleiğine inanıyorsanız bu inancın yanlış olduğunu ifade edeceğiz.Gerçek şu ki, düz oturmak rahatsızlık azaltılmasına yardımcı olmaz,
daha ziyade,bu tür olumsuz koşul ağırlaştırmaktadır.
     Evet, ofis mobilya tasarımcıları ve üreticilerinin çalışmalara yön verecek yeni araştırmalar bazı bilinenleri yanlış olduğunuortaya koydu.
   Yapılan araştırmalarda dik yada L pozisyonun insan için doğru duruş olmadığını ifade etmişlerdir.
     MR veya halk arasında manyetik rezonans görüntüleme olarak bilnen cihazlarla yapılan araştırmalarda ofis koltuğunun sırt bölgesi için ideal 125 derecelik bir duruşun sağlayan bir açının uyluk ve diskleri kaymasını önlemeye yardımcı olabilek ideal duruş olduğunu buldular.
  90 derecelik oturma açısına, ya da L-positing ve omurga sıkıştırmasıyla oluşacak
olası ağrı ve sert kasları ya da uzun vadeli rahatsızlıkları neden olabileceğini ifade ettiler.
     Araştırma sonuçlarına ardından,90 derecelik oturma mükemmel olmadığı ve insanlar için ideal acının biyomekanik açısına uygun değerler içeren ofis koltuklarının ideal olduğunu belirtmeliyiz.......
                                                                     devamını okuyun.......

GÜNEY BURO WEB

        Buro mobilyaları tasarımlarıyla dokunduğu her iş yerinde önemli bir itici güç ve çalışan personelde sinerji oluşturur.Ofis mobilyaları ile firmanız farklılaşır.
       Firmamız Türkiye nin büyük ofis mobilyası üreticilerinden biri olarak, teknik yeteneklerimiz ve uzman ekiplerimizle her konuda sizlere destek verecektir.Vasıflı personel ve makine parkı ile güvenerek buro mobilyaları,büro koltukları,soyunma dolabı,buro masaları, gibi ofis ürünleri satın alabilirsiniz.
     Firmamızda her bütçeye ve boyutlara uygun size özel çözümler oluşturabiliriz.Renk ve yüzey secenekleriyle birlikte geniş bir seçim çözüm sepeti bulabilirsiniz.

İdeal Büro Mobilyası Seçimi ve Yerleşimi

        Firmanızın imajını yansıtmak için doğru ofis mobilyası  almak son derece önemlidir Çalışanlarınızın kendine özgüveni     performansı için büro mobilyası seçimini dikkatli yapmalıdır.Ideal ofis mobilyası almak, ofis  etkinliğini artıracak ve verimlilik oluşaçaktır.
          Aslında her ofis mobilyasından ,verimlilik, ergonomikli ,uygun fiyat ,imaj,yönetsel kararların hızlı ve doğru alınmasını sağlayacak yapısalık , unsurlarına sahip olmasını istenir ve ofis mobilyası   seçerken  
bu unsurlar göz önüne alınır.

    OFİS MOBİLYASINDA İLK TERCİHLER

     Bir ofis kurmak kolay değildir ve çoğu insan bunu yaparken karar vermekte zorlanır Buro mobilyası alanında danışmanların hepsi ergonomik bir çalışma alanı oluşturmak için gereken ortam sağlamaya çalışmaktadır. Ergonomik ofis mobilyaları kullanıcının daha rahat ve doğal bir pozisyonda çalışmasını sağlayan bir bilimsel mühendislik mobilyalarıdır. Ergonomi, ofis mobilyaları tercihinde önemli yer tutarak insanların sağlıklı ve işyerinde verimli olmasını sağlar.
     Doğal olmayan pozisyonda uzun saatler oturmak ve çalışmak boyun ve sırt ağrısına neden olabilir. Ergonomik ofis mobilyaları kullanıcının çalışırken rahatsız edici bir konumdan korur ......                            devamını okuyun.......

Ofis Mobilyası Kurulumunda

Deneyimli ekibimiz , zamanında ve  belirlenmiş bütçenizin  sınırlarında uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Eğer yeni bir ofis kuracaksanız veya buro mobilyaları modernize  edecekseniz   güney buro web sizlere yardımcı olacaktır.
Daha fazla bilgi için  Lütfen telefonla bizi arayın. Ücretsiz proje  desteğimizden yararlanın

home ofis

cialis online kamagra jelly viagra bestellen cialis australia levitra australia kamagra oral jelly kamagra australia viagra pas cher cialis 20 mg cialis prijs cialis kopen viagra prijs viagra voor vrouwen kamagra kopen cialis pris viagra online viagra uden recept cialis piller viagra kvinder viagra suomi

viagra pfizer cialis wirkung cialis generikum kamagra online bestellen viagra bestellen cialis lilly viagra 100 levitra kaufen viagra generika online kamagra online viagra original viagra kaufen kamagra tabletten levitra ohne rezept lovegra online kaufen levitra generika kaufen tadalafil generika vardenafil generika viagra apotheke cialis preis cialis apotheke original levitra cialis generika levitra online bestellen cialis online levitra generika cialis generika kaufen viagra generika levitra generika levitra deutschland kamagra 100mg kamagra wirkung kamagra gel viagra wirkung original cialis viagra pille kamagra apotheke cialis 20 cialis ohne rezept cialis rezept kamagra deutschland kamagra oral jelly kaufen sildenafil generika cialis ohne rezept viagra rezeptfrei cialis deutschland kamagra 100mg oral jelly viagra deutschland levitra 20 levitra preis viagra bei frauen levitra bayer levitra apotheke kamagra ohne rezept viagra preis kamagra oral jelly

kamagra now kamagra 100mg cialis pas cher cialis pas cher levitra pas cher viagra pas cher kamagra 100 cialis en ligne viagra pas cher levitra generique viagra sans ordonnance kamagra pas cher viagra achat kamagra 100 viagra generique kamagra gel cialis 20mg

viagra online kaufen kamagra shop levitra generika levitra 20mg viagra kaufen levitra preis kamagra gel kamagra bestellen viagra bestellen levitra generika viagra generika cialis generika kamagra kaufen viagra bestellen levitra ohne rezept levitra 20 mg lovegra kaufen viagra kaufen kamagra tabletten viagra generika

comprar lovegra kamagra gel cialis generico viagra pfizer kamagra gel viagra generico cialis precio cialis sin receta viagra o cialis precio viagra viagra precio cialis online viagra bestellen kamagra jelly

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

polo ralph lauren pullover moncler skijacke ralph lauren pullover nike free flyknit ugg boots sale nike air force ray ban clubmaster parajumpers herren nike free run ray ban outlet louis vuitton taschen pandora schweiz louis vuitton neverfull nike air max nike roshe air max 2016 air jordan schweiz nike store

mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea michael kors rea nike free run dam new balance skor moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea